View Single Post
Staro 09.12.2021., 15:02   #5
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Max Rockatansky Pregled postova
Da, imam i ja, i koliko sam shvatio nisu smjeli jednostavno ubiti jer su tada bili monopol. Na njega mi dolazi njihov račun za jedan mobilni broj na pretplati i poneki promo od web-shopova gdje sam nekad nešto kupio pa me imaju u bazi, uglavnom sve očekivano.
Ma, da kod mene je isto nepostojeca frekvencija koristenja. Samo nesto kad sluzbeno saljem, uvijek sam imao povjerenje slanja. Sve do nedavno, kad vise puta dobijem potvrdu, da ljudi uopce nisu primili email! Te da oznacene postavke portvrde citanja/primitka servera, jednom rade, drugi put ne

Citiraj:
Autor Max Rockatansky Pregled postova
Pravog spama jako malo, možda jer sam relativno rano počeo koristiti druge acc. za prijave na razne forume i servise baš zato da zaštitim ovaj "glavni" (sjeća se netko @usa.net ? )
Mislim da je Myownemail bio prvi koji je (dvije verzije) nudio pop pristup u djabalesku varijanti.

Citiraj:
Autor Max Rockatansky Pregled postova
Da li si možda koristio tu adresu davno na nekim forumima, servisima, moguće da je od tamo procurilo jer ja imam jako malo spama, gotovo ništa obzirom da je star sad valjda i preko 20 godina. Ne zvuči mi vjerojatno da su se dokopali baš HT-ove baze jer bi onda i ja, i svi ostali dobijali sličnu količinu kao i ti. Ne koristim ga više za slanje, osim za neki test gdje šaljem sam sebi na drugi acc. odnosno nešto što odmah i provjerim, i to uvijek radi.
Dapace, drago mi je to cuti, zato sam i pitao, da vidim kako je kod drugih korisnika. Jedini forum gdje sam regao T-com adresu, je bas PCE i HardForum (FW900 tema), a na drugom nisam bio, samo nebo zna kada.

Ljudi iz znanosti, imaju jednu odvratnu naviku, (a nisu jedini) barem kod mojih poznatih, da "bcc" ne mogu usvojiti u slanju grupnih poruka, da im napravis znake velicine piramide u punoj velicini. Puno ljudi ne zna cemu sluzi bcc, a dosta znaju katkad slati na T-com adresu. A zivot prosljedjivanja je sirok pojam, pa moguce i s te strane se zalijepi nesretni spam.

A SPAM prakticno ne poznajem igdje u email korespodenciji.

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Sve tvoje probleme možeš riješiti kroz Moj HT web sučelje, filtracija Spam, preusmjerenje bez ostavljanja na serveru (neograničena veličina primitka) i ostale postavke:
Hvala Ag008,

sve je tamo odavno podeseno, neki dan sam gledao, postu nikad, niti na jednom servisu (ikad) ostavljam na serveru. Ono sto mi je navjeca dvojba, zasto kad posaljem T-com email poruku, neki ljudi uopce ne dobiju. Nije u SPAM-u, jednostavno ne stigne. Opcije verifkacije primitka/servera, ponekad uopce ne rade. Prijateljima na IRB-u vise uopce ne saljem, mada oni uvijek po defaultu salju na T-com adresu, pa uvijek prebacim na glavnu email kad odgovaram. Ovaj tjedan saljem firmi u VZ-u, koje pet dana se ne javlja, jer sam bas s Tcom adrese slao dogovor za jednu ponudu - nista.

Danas covjek zove i pita gdje je email. Posaljem s glavne, dolazi u sekundi. Moram provjeriti sa sluzbom, koja je priroda problema, jer nije mi jasan nedolazak poste - nekima.



...
Visage je offline   Reply With Quote