View Single Post
Staro 17.04.2011., 23:05   #1006
kObRa
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 99
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
moram izgrditi ovaj hgspot, od kad su se "obnovili" nisam nista htio tamo kupovat i ajde gledam po webu zamjensku boju i nema nigdje i naletim da u hgspot-u ima. Telefon i zovem (poslovnicu u osijeku) oke nakon 2 puta se javili "nemres bilivit" i sve super kaze u petak (08.04) bi trebala ta boja doci, oke nisam stigo u petak otici pa odem u utorak (bio neki tip i kaze nezna o tome nista boja jos nije dosla najbolje da dodjem kad je kolegica tamo pa cu biti bolje upucen), pa odem u cetvrtak (neka cura radi ni ona sama nezna)...pitam jel se moze provjeriti jel to doslo da se nije prodalo, kaze nemoze se, a kad sam zvao pitam ljepo jel se moze to rezervirati, gospodine nema potrebe rezervirati vi samo nazovite da vidite jel je to doslo...ponovo nedam ni lipe njima pa da su i 20% jeftinijih od svih, a da nepocnem pricati dok sam cekao kak su se ophodili prema tim ljudima, ljudi se dvoume izmedju printera ovaj ko muha bez glave (prodavac) zuji i samo im govori bolji ovaj s wirlessom, naravno da je taj skuplji ....
pa normalno da se takve stvari dogadjaju kad su u svim poslovnicama koje su opstale ostali samo praznoglavci koji tamo rade i nemaju pojima o poslu... tj neznaju ko pije i ko placa... dok sam ja radio u Križevcima bila je sasvim druga priča... A eto vidim sad rade samo neznalice i neljubazno osoblje koje je bas briga jer ce se zamjerit kupcima ili ne... i boli ih briga jel je ta tinta za tebe stigla ili nije... mozda ju nisu niti narucili... jer ipak nemos sve imat u poslovnici... al sta jest jest da oni koji su znali svoj posao i bili ok, isli ljudima u korist, rijesavali servisi u sto mogucem roku itd... doma sjede i nemaju gdi radit... jer tupavci koji neznaju kaj je memorija ili tvrdi disk rade po takvim trgovinama,a da ne pricam dalje... svaka cas izuzecima i onima koji dobro rade... eee gdi su ona stara dobra vremena kad se u hg islo po kompjuter a ne po vesmasinu... od kad su taj pevec slozili iz njega.. katastrofa.... za sve su krive zenske glave u upravi i sad su to kao popravili a vidim da i dalje ne valja.... hebes takvo osoblje koje nezna gdi im je glava a kamoli pamet....
kObRa je offline   Reply With Quote