View Single Post
Staro 17.04.2011., 22:00   #1005
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
moram izgrditi ovaj hgspot, od kad su se "obnovili" nisam nista htio tamo kupovat i ajde gledam po webu zamjensku boju i nema nigdje i naletim da u hgspot-u ima. Telefon i zovem (poslovnicu u osijeku) oke nakon 2 puta se javili "nemres bilivit" i sve super kaze u petak (08.04) bi trebala ta boja doci, oke nisam stigo u petak otici pa odem u utorak (bio neki tip i kaze nezna o tome nista boja jos nije dosla najbolje da dodjem kad je kolegica tamo pa cu biti bolje upucen), pa odem u cetvrtak (neka cura radi ni ona sama nezna)...pitam jel se moze provjeriti jel to doslo da se nije prodalo, kaze nemoze se, a kad sam zvao pitam ljepo jel se moze to rezervirati, gospodine nema potrebe rezervirati vi samo nazovite da vidite jel je to doslo...ponovo nedam ni lipe njima pa da su i 20% jeftinijih od svih, a da nepocnem pricati dok sam cekao kak su se ophodili prema tim ljudima, ljudi se dvoume izmedju printera ovaj ko muha bez glave (prodavac) zuji i samo im govori bolji ovaj s wirlessom, naravno da je taj skuplji ....
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote