View Single Post
Staro 20.05.2019., 10:13   #5795
mlajo
Registered User
 
mlajo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zemlja
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Norty Pregled postova
Posjedujem Xiaomi Redmi Note 4x - kupljen nekako cim je releasan, e da i global verzija je.

Za sad nemam nikakvih problema s njim, od igara do aplikacija vrti sve.Baterija ukoliko ne igram igre traje gotovo puna 2 dana.

Prije koji mjesec mi se jednom prikazao nekakav burn in - od Vibera mi ostala ikonica neka 2 sata u desnom gornjem uglu. Ali nakon restarta mobitela se maknula, i poslije se nije pojavljivao burn in.

Nakon njega sam se još imao prilike igrati sa svim modelima koji su nakon njega izašli izuzev mi 9tke.

U početku mi se MIUI nije ni malo svidio, a sad sam ful navikao i pase mi skroz.
Jel tvoj Redmi note 4 ,
SD 625 global
ja ga imam godinu dana
nisam imao problema uglavnom mi služi za gledanje videa,IPTV,internet dakle ništa igre .
Znači dnevno cca.6 do 7 sati ga koristim aktivno dnevno
SOT pa ga nadopunjavam svaki dan ili iz utičnice ili powerbanka.
Pojavila mi se dva problema
1.jako često mi guta slova kad pišem po portalima jednostavno dijelovi riječi
nestanu.
2.Original kabel za punjenje se počeo ludo zagrijavat kad punim mob i to sa njegovim oriđi punjačem,ili bilo kojim drugim ili sa powerbanka.
E sad može bit da sam i ja kriv MOŽDA kažem jer često bi koristio mobitel dok se punila baterija ,nekako sumnjam na to .
To povezujem sa tim jer sam tako sjebao bateriju na laptopu DELL XSP L502 jer sam ga doma uvik koristio na struju a nisam nikad izvadio bateriju i otišla baterija zbogom .
Možda griješim ,ispravite me jel pametno koristit dok se puni .
__________________
Mlajo
mlajo je offline   Reply With Quote