View Single Post
Staro 29.11.2021., 14:24   #565
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,548
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Bubba, ponekad se pitam jesi li napušen kad ulaziš u ovakve rasprave.
Eee, to su dobre zelje. <3 Čekaj, JEL TI TO MENE NA DROGE NAVLAČIŠ JOŠ!? Jel djabe? Pitam za prijatelja...

Citiraj:
3. PRAVA, OBVEZE I OVLASTI INSPEKTORA
Sjajno. Cestitam.

Sada procitaj moj post od 27.11.2021. 10:00 u kojem ti to upravo i govorim. Inspektor utvrdjuje cinjenicno stanje. I onda temeljem tog cinjenicnog stanja djeluje.

Unutar tih ovlasti, koje si lijepo kopirao i zaista ti hvala na tome (ne salim se) - gdje si uvidjeo modus operandi primjenjen kod tvojeg "kolege"?

Citiraj:
I tu me opet gnjecaš s kaznenim zakonom jer sam te ja UPOZORIO? I još to smatraš prijetnjom? Daj se okani područja u koje se ne razumiješ i s kojima nemaš doticaja, to te upozoravam po ne znam koji put.
Koliko sam ja shvatio, trebali bi biti jednakovrijedni na forumu. Nemamo nadredjeni-podredjeni odnos. Dakle, kako drugacije da shvatim tvoje upozoravanje? Zato sam te i pitao, hoces me tuci?


Citiraj:
Tumačiš sve zbrda-zdola kako ti se svidi
Ja uopce nista ne tumacim, cekam od tebe da nam das nesto sto bi mogli tumaciti, pa da onda protumacimo.

Citiraj:
i time dovodiš u zabludu kolege:
Dakle, sada jos ispada da su tumaci zakona oni koji dovode ljude u zablude? Gazis Drzavni inspektorat, sad su ti jos i sudovi krivi? Sram te moze biti, a covjek je bolestan; bolest je svacija!

https://prigorski.hr/sudac-zagreback...-i-tipkovnicu/

Citiraj:
Dakle, da se pojavimo nas dvojica na sudu, vjeruj mi da postoji mogućnost da te sudac kazni zbog oduzimanja vremena suda jer ne razlikuješ upozorenje i prijetnju. Pametnome dosta.
Sude mi... :'(

Citiraj:
Ponovno te molim u ime zdravog razuma, prestani se petljati s nečim što ne prihvaćaš kao gole činjenice
Gola cinjenica, poznatija u Sincevom svijetu kao "imam pricu jednog kolege koju sam potkrijepio... nicime".

/snip bla bla bla

Ajmo opet. Ja ti kazem da ne razumijem kako SWAT team Drzavnog inspektorata tako bane. Ispada da ne bane. Sâm posaljes link i tekst sto zapravo rade. Ocito i bjelodano, jer inace, kako bi djelovali. Ti si i dalje u difamaciji bez ikakvog argumenta, zakona, sudske novele, konkretnog dokumenta, presude... zapravo, bilo cega, osim tvoje Grimove basne (koja uopce nije nuzno konacno kriva, ali zali konteksta kojeg nemas, pa lupas ko Maksim po diviziji) gdje nam pokazujes kako su "kolegu" razguzili ko Bugarsku skupstinu i to je to.

Ja pitam, ti ne odgovaras. Ti tvrdis, ja ponovno propitkujem. Ti argumenata nemas, podloge za izreceno nemas. I ja uopce ne vidim u cemu je problem. Ti si po sudovima. Ajme. Da se covjek zapita.

E, a da. I jos me upozoravas. Ti. Mene. Upozoravas. Jebote.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline