Tema: Vino
View Single Post
Staro 15.01.2020., 18:26   #76
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Drift,
imaš za prepručiti neka zbilja dobra istarska vina po konobama rinfužo? Istru dobro znam, ali samo one botiljirane, od 2 Armana, Meneghettija, Kozlovića, Radovana, Fakina, Belaja, Roxanicha itd itd.
E sad, ako netko iz prve ruke zna dobre terane ili malvazije za manje od 30-50kn lit iz Istre, ali zbilja dobrog vina, saslušat ću

P.s. 20kn litra rinfuzo vina u restoranu Karlo na Pleševici. Njihova kupaža, vrlo dobro za cijenu, pogotovo za nas prema Istri gdje su cijene malo veće

Od ta dva Armana, valja jedino Franc, ovaj Marijan nije baš nešto, a i vino mu je takvo.
Rožanić se tako dobro prodao, svaka mu čast, ali mu vino ništa ne valja.
Radovan je imao najbolji Teran, nažalost više ga neće raditi. Sada ima izvrstan refošk (i ostala vina su mu odlična).
O Kozloviću čini mi se da ne treba puno govoriti, vina su mu jako dobra. Preporuka njegov svinjon.

Belaj nisam imao priliku kušati, Fakin i Meneghetti su isto top.


Ovdje bih još dodao i Kabolu, Clai, CUJ (maslinovo ulje!), Pilato, Matić, Damjanić...vrhunska vina za pristojnu cijenu (osim Clai, tu nije baš pristojno ). I naravno Rossi! Najbolja malvazija ikad.

Cattunar je imao odlično vino, ali zadnje što sam kušao prošle godine mi se ništa nije svidjelo
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote