Tema: Motori
View Single Post
Staro 18.04.2023., 14:05   #1126
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Dobro je Bruno rekao, ovaj Kawasaki se uvuce pod kozu i od "meh" postanes fan. Iako ovamo moto sezona jos nije krenula kako treba jer kisa ne prestaje, uhvatim redovito par sati sunca pa se provozam po okolici. Iskreno, da moram birati izmedju ova dva motora, bilo bi jako gusto. Mislim da bi na kraju pobjedu odnio Versys radi svoje (kako mu i ime kaze) univerzalnosti. Motor za otici do birtije na zadnjem i odmah zatim mu nabaciti kofere i sprasiti na put od 1500km. Gledao sam i neke druge putne enduro motore (R1250GS, Multistrada, Vstrom...), ali bi mi kod svakog falila ova 4 redna cilindra, njihov zvuk i opcenito ponasanje. Strasan motor definitivno!
Sa druge strane, Intruder... Bucna, drndava nekretnina sa kojom nema smisla voziti preko 100km/h, ali zato cista emocija i u stvari ono nesto radi cega se vozi motor. Da ne pricam da gdje god da prodjem sa njim, okrenem sve glave. E sad, radi decibela ili radi izgleda, to nisam siguran
Za sada ostaju oba. Versys jer je odlican motor kojemu trenutno ne nalazim manu, a Intruder jer mu narednu zimu spremam poprilican make-over. Ali o tom - potom

WraGG je offline   Reply With Quote