View Single Post
Staro 25.05.2023., 15:06   #1726
deda.cro
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Sesvete
Postovi: 117
Citiraj:
Autor JuiceBox Pregled postova
Long shot ali da probam i ovdje. Ukratko, kroz Tenju (prigradsko naselje Osijeka) je 2019 prosla A1 optika po betonskim banderama, i cijelo novo Tenje je pokriveno istom. Međutoa, od polovice Tenje su drvene bandere i optika nije prosla jer (odgovor A1) : drvene bandere nisu u vlasnistvu HEP-a pa po njima nemozemo postaviti optiku. HAKOM boli kifla i nezele se mjesati, od A1 ogovor je nemamo info za dalje. Neznam cije bandere po kojima struja ide mogu biti ali to je nebitno, zanima me ima li koja dobra dusa iz A1 na PCE koja ima nekakav inside info, da li i kad bi se moglo nastaviti postavljanje optike jerbo su sve pripizdine u krugu 50 km dobile optiku osim polovice mog sokaka. Hvala.

Imao potpuno istu situaciju, s tim da sam ja bio sretnik koji je dobio optiku, a nećaci nisu.
Nakon hrpe poslanih mailova hakomu, A1, hepu, konačno su nakon 2,5 godine hepovci promijenili stupove i A1 završio posao.
Najsmješnije je što datum završetka projekta nikome ne znači niti koliko crno ispod nokta.
Svi osim hepa su bili ljubazni, ali efikasni kao pokvarena žarulja u mračnoj sobi. Hepovci su slali odgovor, bit će završeno kad bude završeno.
deda.cro je offline   Reply With Quote