View Single Post
Staro 06.08.2022., 14:40   #517
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Ja sam imao obrnut tijek sa X na S. Na nekima igrama se vidi razlika (Metro Exodus meni izgledao daleko bolje na X), a nešto skoro pa i ne, pogotovo ako igraš sa 2,5-3 metra na telki.

Ne gura sve igre Series S na 1440p, dosta je igara i na 1080p da može držati framerate na 60 fps.

Uglavnom, za te pare i tu veličinu je konzolica čudo. A pogotovo ta tišina pri radu.
Telku gledam s tri metra, taman da se zavaljam na krevet i gejmam.. Razlike postoje, ali, osobno, pitanje mi je isplativosti, dal vrijedi tih (mislm da ne) 2tkn+ više za xbsx u odnosu na s model a za kojeg čitam same pohvale, za malo novaca dobije se dost toga, tolko su nahvalili tu konzolu da jednostavno njezina inferiornost spram x modela pada u drugi-treći plan, što jest da jest, MS je napravio vrhunski posao s next gen konzolama a posebno sa S modelom za kojeg ne nedostaju hvalospjevi..

Inače mi je cijelo vrijeme bila u fokusu X model, al eto, u zadnje vrijeme ili dost vremena u rikverc, čitam o toj famoznoj jefitnijoj konzoli a nije mi jasno zakaj je takav hype oko nje, sad mi je i jasno zakaj..
zvonac je online   Reply With Quote