View Single Post
Staro 12.03.2024., 13:15   #737
Busy
Just4Fun
Moj komp
 
Busy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Super, hvala ti na info. A šteta za 12.mj. besplatnog No ajde, bitne su mi ove info šta si napisao.

Kako da tražim taj WiFi6 router (pošto idem na 1Gbit paket)? Možda tek kada mi dođu tehničari to spojiti u stan, žicati taj bolji router?
Imam stariji TV sa chromecastom pa ću morati koristiti njhov box. Al ovo je bezveze ako mi uređaji neće vidjeti chromecast...mogu to navesti kao razlog da mi daju noviji router...


Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
1. Da si prije stigao ovamo i pitao dobio bi 12 mjeseci za 13 centi, a ne 6mj
2. Traži ih da ti daju WiFi6 router - ne znam jel ih daju sad automatski, ali prije su davali starije Nokia-e bez WiFi6 (osim za 2Gbit brzinu) i na tim starijima nemreš gigabit izvuči nikako bežićno...
3. Koliko sam ja skužio Nokia je li-la, ima svoje mušice o kojima sam ranije pisao, a to su da ne vidi Chromecast/AirPlay uređaje u lokalnoj mreži i druga stvar ponekad mi nije uopće bilo net-a na Samsung mob. Spojen je bio uredno, sve radi tip-top i najednom nema neta, zblesira se skroz dok istovremeno na iPad-u surfam bez beda.
4. Ako imaš noviji SmartTV na njega možeš instalirati EON TV app i preko nje gledati sve, a box možeš odnijeti npr. na vikendicu ili drugu sobu i istovremeno i na njemu gledati TV.
Hint no1. - nox mora žično biti povezan sa routerom
Hint no2. - njavu nemaš na TV app, a na boxu imaš

Eto, ako te još kaj zanima pitaj slobodno. Ja sam prije par mjeseci zamijenio HT optiku sa Telcem i do sada primijetio ovo gore sve opisano.
__________________
...waiting...
Busy je offline   Reply With Quote