Tema: Automobili
View Single Post
Staro 21.06.2022., 16:08   #61829
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ima li netko mat boju na autu i kakvo vam je iskustvo s dotičnom?

Došao sam do 99% da uzimam EV6 i ful mi se sviđa mat siva na njoj, ali brate mili kad sam vidio što sve ne smiješ s njom... malo je reći da se dvoumim

Pa čisto ako netko ima saznanja iz prve/druge ruke, kolika je real life zajebancija imati takvu boju i prati ju, te općenito održavati - bio bih jako zahvalan da podijeli info
Čisto ako još nekog zanima, ukratko:
- mat boje (tj. lak) jesu napredovale ali i dalje je to više manje čista zafrkancija
- ništa od automatskih praona ili nedaj bože poliranja
- kad i ručno pereš i dalje ne smiješ kružne pokrete raditi nego samo pravocrtne
- uslijed ikakvog oštećenja ide kompletno pituranje cijelog dijela (ne mogu se ni najsitnija oštećenja srediti, bikoz poliranje no no)
- postoji solidna šansa da nakon kompletnog pituranja nekog dijela - taj dio izgleda drugačije od drugih (dakle ne govorim da je samo teoretska šansa, nego se čini da je to više manje možda i češće nego da se odradi kako treba, barem se tako čini po iskustvima ljudi na forumima)

Tako da... osobno odustah od mat sive iako auto izgleda najbolje s njom :/
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote