View Single Post
Staro 01.07.2021., 13:58   #1
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Problem ploča/procesor, Rijeka, usluga testiranja

Pozdrav ekipica, trebam pomoć/uslugu entuzijasta iz Rijeke i okolice s viškom vremena, volje i odgovarajućeg hardwera

Naime, problem je sljedeći: pred dosta vremena kupio preko oglasa procesor i ploču u kompletu, sve ispravno (čovjek isprobao predamnom i onda isključio i izvadio iz kučišta). Komplet je zbog mojih obaveza neko vrijeme stajao u kutiji (cca mjesec dana, moguće i više) te ga nisam tada bio odmah stavio u svoje kučište. Kad sam napokon našao vremena i ubacio u komp, spojio i pokrenuo nisam dobivao nikakvu sliku na monitoru, a daljnjim testiranjem sam utvrdio da se procesor uopće ne grije pa sumnjam da je možda krepao. U svakom slučaju tu nešto ne štima :P
Uglavnom da skratim priču, s obzirom da sam do sada bio AMD-ovac a kupljeni komplet je Intel, trebam nekoga tko ima odgovarajući hardwer da isprobamo i pokušamo utvrditi da li je problem ploča ili procesor. Plaćam klopu, cugu po izboru i dogovoru

I da navedem najvažnije, radi se o ploči Asus Z97-C i procesoru i5-4440, dakle socket 1150. Znači ako imate i najslabiji neki procesor koji paše ili ploču gdje bih mogao testirati svoj procesor bio bih veoma zahvalan na pomoći

P.S. imam i jednu AM3+ ploču za testiranje ako tko ima procesor viška
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture

Zadnje izmijenjeno od: Babaloo. 01.07.2021. u 14:03.
Babaloo je offline   Reply With Quote