View Single Post
Staro 02.05.2021., 18:47   #1814
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Mladene stvar je vrlo jednostavna, fizika je egzaktna znanost a necije preference i ukusi su diskutablini.

Nisam rekao da ce neko sa težim mišom biti lošiji gejmer od onoga sa lakšim.

Vec da sa lakšim mišem imaš bolje predispozicije za precizniji aim kojeg naravno nadpunjava skill.

Ako nemam skila nece mi pomoc ni lakši ni teži miš.


"Najpoznatiji sajt/časopis na svijetu PC Gamer".

U zadnje vrijeme ima daleko kvalitetnijih Video recenzija na Youtubu nego onih pisanih na webu.

Tu sam popljuvao renomirani tom's Hardware koji zastarjelom opremom testira Gaming monitore i nema tu preciznost za mjerenje brzine promjena piksela i i nema detaljanu analalizu vremena mogucih 512 G2G tranzicija (256 nijansi od crne prema bijeloj i natrag 256 nijansi od bijele prema crnoj boji)

Primjer ti je Hardware Unboxed Youtube koji osim kvalitetnih recenzija procesora , FPS-a unutar igara, VRM-ova maticnih testira i Haming monitore.

Hardware Unboxed radi najbolje recenzije za monitore i skupa sa tftcentral.co.uk i rtings.com jedini su od ukupno 3 kvalitetnih recenzera za gaming monitore jer imaju odgovarajucu opremu koju ostali NEMAJU !



U kontekstu Gaminga da mi molim te obrani / objasni ovu preporuku Logitech MX Vertical i zašto ga (PC Gamer ) uopce stavlja (zašto se uopce našao) na popisu naboljih gaming miševa kad mu to nije namjena niti ga sam Logitech tako brandira.

MX Vertical stave na popis gaming miševa, a u recenziji mu pod negativne strane navode da nije za gaming.

Također kako to da je njima MX Vertical bolji od G Pro Wireless-a za GAMING koji je njima na zadnjem tj 10-tom mjestu.

Svi dobro znamo šta znaci i kome je namijenjena Logitech G serija a kome MX serija.


The best gaming mouse in 2021 https://www.pcgamer.com/the-best-gaming-mouse/



Po njima, po njihovoj top 10 ljestvici

7. Logitech MX Vertical je za gaming bolji od


10. Logitech G Pro Wireless -a




Evo što je actual gejmer rekao za MX Vertical: TLDR da mu nije dobar za gaming.

@ 2 min 30 sek https://youtu.be/paEGDDeCh-U?t=150



Miš je udoban.

Ruka mu klizi i spušta sa miša prema stolu , da mu je to zamorno za gaimng.

Bocni gumbi na mišu su udaljeni i trebalo bi ih približit.

Sam miš mu je udoban ali ponavlja ruka mu pada i klizi sa miša na stol i to mu je neudobno.

Također govori da sama vertikalna pozicija miša cini ga manje preciznim te da je to naravno zdravije za ruku - zapešćce.

Kaže ne vidi da ce gejmeri prelazit na takav miš.

Te da je ovaj miš dobar za produktivnost što u našem slucaju nema veze sa gamingom.




Kako to da zadnjih 2 godine vecina TOP miševa su lagani miševi.

Svi Youtuberi su podmiceni, padaju na marketing ili ipak govore ono što misle / osjecaju u ruci pri igranju.





__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 02.05.2021. u 21:40.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote