View Single Post
Staro 11.09.2020., 01:29   #99
BRLEE
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 58
Citiraj:
Autor B0ss Pregled postova
Trsat, ured mi je gore. Posao mi ovisi normalnijem uploadu, tako da bi ovo bilo spasenje
Dada ti si onda na drugoj stranici naše zajedničke centrale, vjv će biti centrala na Vežici (tako su mi rekli na facebooku prije par mjeseci) a sad neznam dal će prvo kod tebe počet kablove vuć po stupovima ili prema meni ali predpostavljam da će ići postepeno mada moramo vidjet na facebooku u sljedecih par dana kada objave sliku di će uopće napravit centralu.

Imam frendove na trsatu i znam da im je užasno pogotovo što više gore kad se ide, kod nas je brzina okej msm ja sada imam 35/6 na nekih 700m od centrale i nikad se nisam žalio zadnjih 8 godina na HTu ali zadnjih godinu dana/malo više od toga svi koji smo spojeni na našu jedinu centralu koja je radila savršeno zadnjih 10tak godina imamo problem da nam doslovno svima pada brzina i ping pun kurac skače a poslje ponoći je 100% garantirano da nam radi kako bi inače trebalo. A ova optika će nas spasit totalno i mene i tebe jer realno malo ljudi zna za RUNE tako da centrala neće biti popunjena kao ova naša + je optika u pitanju i to će raditi jezivo dobro. Jedva čekam.

Ti si gore napisao "informacijama koje sam dobio mailom kreću sa radovima po Rijeci "na jesen" - što se nadam da je do kraja listopada." Misliš da bi mogli bit već spojeni na optiku njihovu do kraja listopada ili? Ja bi bio najsretniji kad bi to bilo max 2 mjeseca čekanja od kad naprave centralu, jer su mi isto rekli kad sam ih pitao prije par mjeseci da oni rade totalno drugačije od recimo HTa i A1, Rune povlači optiku na drugačiji način. Oni kako povlače optiku po stupovima oni odmah spajaju ljude koji su naravno uzeli uslugu a A1 i HT kako su mi oni rekli oni prvo završe cijeli kvart/naselje i onda tek spajaju korisnike. Zato se veselim da će što prije doći nama i ostalima na forumu.
BRLEE je offline   Reply With Quote