View Single Post
Staro 27.10.2022., 10:33   #4342
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor dxdandy Pregled postova
Pozdrav svima,


molim za preporuku kucista. Slazem si racunalo, ne gameing vec za svakodnevnu upotrebu. Interent i Office alati, neki 4k film i to je to. Mozda neka nezahtjevna igrica ali mozda. Bitno mi je da je sto tise jer ce biti u dnevnom boravku pa bih htio da ga ne cujem dok radi. Prije je na stolu bio iMac i to je bio vrh. Nisam ga ugasio 10 godina. Sjedim na fotelji, glava pored njega na metar i ne cujes ga da radi. Sada krecem u sastavljanje windows pc i ide na mjesto tog iMaca i htio bih sto tise radni komp. A sto se tice cjene...ne znam ni sam. Dajte par prijedloga pa nesto izaberem...gledam naravno da ako ne moram da ne trosim puno novac a opet znam da za 300kn necu kupiti to sto trazim. Znam da se mora platiti ako hoces neke stvari. Znam da se prije pricalo o MS Black Widow kucistu ali njega nema vise za nabaviti. Navodno je bilo dosta tiho.

Hvala svima.
S Fractal Define ne možeš fulat, sedminca ti je inače top, samo je cijena 200EUR.

Corsair Carbide Series 100R Silent Edition Quiet ti je nekih 600kn, isto dobro kućište.
Mommistake je offline   Reply With Quote