View Single Post
Staro 28.07.2020., 11:06   #2239
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
Jel istina ono što puno You tubera govori kako su mu ti prekidači u banani nakon nekog vremena? Jesi li ti iskusio probleme s tim?
Sada imam vipera wired, od dana kad je izašao. Prezadovoljan mišem, ali mi užasno smeta žica, imao prije g305 bio prezadovoljan ali mi je jednostavno bio pretežak, a i odlučio sam se riješiti cable cluttera po stolu zato i gledam upiknuti neki wireless premium mouse. Jedini koji dolaze u obzir pošto igram competitive pucačine su viper ultimate ili gpw. Vidim da je puno stvari na strani razera kako kažu recenzenti ali nije ni za tome previše vjerovati zato sam i pitao da mi netko kaže kakva su iskustva sa gpw, jer je osjetno jeftiniji od vipera a ne vjerujem da je baš toliko lošiji.
Hvala ti za info.
Edit: Jesi možda dodao custom mouse feet na njega i gripove ili ga koristiš sa default nožicama?

kod mene je sve ok od pocetka, svi prekidaci normalno rade, nemoj previse ni te jutubere uzimat k srcu, logitech support je super pa se ja nebih brinuo

Nisam stavljao nista custom, plocice su defolt i zadovoljan sam kako sklizu po goliathusu
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote