View Single Post
Staro 19.11.2020., 12:56   #7976
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Pa nije update MIUI-a zamjena mobitela, a prvi put cujem da hard-reset onesposobi neku bankovnu aplikaciju. Doduse u mojoj banci sve mogu napravit online, bez odlaska u poslovnicu, pa nisam upoznat s tim detaljem.

Osim toga prije svakog hard-reseta napravim kompletan backup i kad ga vratim sve mi se aplikacije automatski nanovo instaliraju sa zadrzanim mojim postavkama...
Ma jasno mi je da update MIUI-a neće onesposobiti neku aplikaciju, ali koliko ja kao "tudum" mislim da će hard reset izbrisati sve nakonadno instalirane aplikacije. Hvala ti na savjetu za ovaj kompletan backup. Vidiš, meni su, kad sam prvi put stavljao mobilno bankarstvo rekli da to mogu samo ako dođem u poslovnicu i tip u poslovnici mi je rekao da ako ću mijenjati mobitel (a to vjerojatno znači i hard reset?) da ću opet morati doći u poslovnicu da postavim mobilno bankarstvo. Gledaj, ja više vjerujem tebi nego njemu, jer sam uvjeren da se u mobitele razumiješ puno više nego on.


Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Ja nemam problema s baterijom na MIUI 12. Ako manje čačkam, dva dana izdrži kao i s MIUI 11.
Hvala na informaciji. Samo da ti prikažem koliko ja koristim mobitel je to da meni baterija na MIUI 11 traje 6-7 dana. Prema tome vidiš koliko sam "zahtjevan" korisnik mobitela. Kada sam tražio pomoć članova za kupovinom novog mobitela kao glavni uvjet sam naveo što duže trajanje baterije. I za sada se nisam niti jednom pokajao što sam kupio RN7, a ne neki "fancy" mobitel. Jer bez obzira na sve, kad hrpi ljudi kažeš da imaš Xioami mobitel malo te blijedo gledaju.

Zadnje izmijenjeno od: fico007. 19.11.2020. u 13:02.
fico007 je offline   Reply With Quote