Tema: CoD4
View Single Post
Staro 06.03.2007., 00:56   #20
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Dok se čeka CoD 4? za PC - igrači/moderi/maperi svih CoD-ova su odlučili nešto poduzeti sami:

http://www.cod2-expansion.com/



Za sada je gotovo 10% posla.

Tu je dosta ljudi koji več dugo rade modove i mape za CoD - Project lead - Tally - uz njega neki od najpoznatijih modera i mapera čije uradtke več koristimo - mislim da se jedino Worm nije uključio (još!).

Znači radi se na SP-u i MP-u - stvar je zamišljena kao da ga radi IW ali ni oni ni Activision nemaju veze sa time - borit ćete se ne samo kao vojnici nego i kao pripadnici nekih pokreta otpora.
Igrači (zaljubljenici) CoD-a ( 1, UO, 2) sami sve rade - to što se neki i inače bave programiranjem, designom i sl pomaže cijeloj situaciji - ja se iskreno nadam da bu to super ispalo (koristi se isti engine kao i u CoD 2).
Svjesni su da će možda biti gotovi kad i novi službeni CoD 4 za PC ali pošto za sada sve ide u smjeru da će IW napraviti noviji rat (ja se nadam da će ipak iznenaditi i opet napraviti tematiku WWII), tako ćemo imati nastavak svima poznatog i zanimljivog CoD-a 2.

Na kraju samo da velim da se morate regati da bi vidjeli cijeli site i forum - u zadnjih par mjeseci napadnuti su/srušeni neki od najboljih siteova tih ljudi - R'n'R i Tallyjev koliko ja znam - baš se pitam ko ima prste u tome
KAJ nema druga Tita i Partizana??? Ništa od "Bitke na Neretvi", ništa od mape mp_drvar44,
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote