View Single Post
Staro 08.06.2022., 21:00   #3358
Burs
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: 3rd stone from Sun
Postovi: 24
Izgleda da nas sve idu cestitke od A1, posto na sajtu stoji obavijest svim korisnicima za povecanje pretplate od 20kn. Izvlace se na poskupljenje energenata i ostalih stvari (nama kao nije poskupilo, blago nama), i između ostalog, ulaganje u opremu i prosirivanje kapaciteta, dok je meni osobno internet iz mjeseca u mjesec sve sporiji i sporiji. Nabrajaju tako gradove gdje su se prosirili.. pa dizite njima pretplatu, necu ja placati za one koji kace speedtestove po 300mbit, dok meni ide 8 i pol, a ponekad ne mogu ni mail provjerit.

Ima vec 7-8 godina kako sam na A1/4G.. Prvo bio na tarifi Internet bez granica (150kn), pa promijenili to u Homebox Duo (165kn), pa u Flatbox Duo (179kn), mislim da je negdje između bio i ovaj Homebox turbo (tu je ostala ista cijena, i vozi dalje, i bjezi dalje dok se ne predomisle), i sad ide cijena na 199kn. Dok su drugi dobivali telke i plejke i mobitele i whatever, meni nisu ni kune spustili, nego su godinama samo dizali cijenu, i uzmi ili ostavi. Al jebiga, bakar nula bodova, teletina nema signala, a sa t-comom sam zaratio jos potkraj 90-ih.. Tako da i nemam previse opcija, a internet mi treba.

Sad ne samo da oni "prosiruju kapacitete", nego i ja moram po novi modem, jer i ovo ZTE govno koje su mi dali valjda utjece na brzinu, i mozda ce mi i eksterne antene zatrebat, sve to da mi internet ide donekle dobro. Fala bogu pa od ove godine nisam vise vezan ugovorom, dok sam prije bio ko na lancu. Sad mozda i nesto drugo uleti, pa bar imam mogucnost prelaska bez placanja penala. E jadna nam nasa rvacka i nasi operateri.. Telekom operateri, banke, i osiguranja, od njih nece nitko nikad propast.. Dok god nas ima, bit ce i njih. [Ranting off]
Burs je offline   Reply With Quote