Tema: Retro A/V
View Single Post
Staro 08.02.2024., 11:10   #84
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Ma da, sarke plasticne kao nove, magneti samo priljubljuju vrata. Ma kao novi izgleda. Znaci na Njuskalu si nasao, ili neki drugi oglasnik? 99% je to od Drazica, on mi je pokazao vise od 20 kutija tog modela. To je bio model, kad je netko htio najbolji stereo model koji su oni imali u programu.

U LP-u sam znao ostaviti programirano snimanje, kad bi pokojni kolega sa 101 pustao nocni program koji je trajao do ranih jutarnjih sati.

Znas samo kaj ti fali, moras s nekog uredjaja naci 4 metalne nogice, ala S-VHS ili kasniji HQ top modeli VHS-a, jer s njima ce ti izgledati upotpunjeno. Kao s Panasonjare koju sam sredjivao i stavio slike u temu, koje su serijski dolazile s tim nogicama.

Kolega je svog Telefunkena (isti model) slozio koristeci uloske za svijece. Znas da male svijece (aroma terapija) imaju kakti aluminij srebrne uloske, koji izgledaju bas kao profi nogice. Ja sam od poznaika s HRT-a, uzeo vise parova nogica sa starih Sansui pojacala.

Samo moras pozicionirati dobro, jer imas egozticna vrata od tunera, pa moras sa strane naci pravo mjesto. Najbolje koristiti adhezivnu dvostranu transparetnu traku, koja drzi minimalnu tezinu.

U svakom slucaju imas zasto biti sretan.

Kad veceras budem sjedio, probat cu naci test iz Yu Videa, pa ga staviti.
Visage je offline   Reply With Quote