Citiraj:
Autor b1tterman
što se tiće portova, u bitcometu se određuje samo source port i kao takav je nebitan, samo mora biti veci od 1023, a router ima dvije adrese: lokalnu i vanjsku.
|
Bitcomet ima samo opciju "listen port", a na portforward stranici vele da je bitno u tu kućicu upisati otvoreni port i download će ići brže.
Što se tiče lokalne i vanjske adrese routera. Da li je lokalna ona koju vidi moj PC, a vanjska ona koju vide serveri na koje se spajam? Ako je tako, onda znači da je komunikacija između mog routera i PC-a u redu, ali je problem možda (barem sam tako čitao po bitcomet forumima) u ISP-u koji blokira portove? Previše je kompliciran protokol, da bih ga baš u potpunosti razumio, pa sam se radije htio posavjetovati s vama..