View Single Post
Staro 24.09.2007., 00:52   #14
asdf123
Premium
 
asdf123's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg ilili
Postovi: 253
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
DA.
S time mozes SVE. Da ti opisem kako je kod mene spojeno. Sestra ima SE555 i na njega se kacim bezicno putem jednog za ovu pricu nevaznog AP u client modu. iz njega ida lan kablom do buffala i kaci se na lan port na njemu. Iz susjednog lan porta se kaci moj komp koji ima izlaz na net, a buffalo radi u Ap modu i na njega se kaci laptop.

Sad mislim da neces nist skontat pa cu ti nacrtat


Poanta: Ja sam totalno zakomplicirao, a opet radi Da danas rikne opet bi kupio drugog.



Nemozes direktno jer nema modem. ali imas wan port na kojega kacis obican modem, tipa siemens c-010. Onda u buffalu namjestis da se on automatski spaja na net i onda 4 kompa preko lana ili wlana mogu surfati neovisno jedan o drugome. to je manje vise isto sto ima se555 samo sto se555 ima modem u sebi.

e da hvala

samo mene je zanimalo dali ja umijesto adsl modema (imam i ja ali siemens c 010-I u routh modu i na switch i to radi ) samo mene zanima dali buffalo moze spojit se na wireless mrezu (udruga ping) i da svi kompovi spojeni na buffula mogu ic na net/mrezu ili moram sad za svaki komp kupovat wirless karticu internal/usb
asdf123 je offline   Reply With Quote