View Single Post
Staro 08.04.2007., 14:00   #22
hajduk fan
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Slavonija
Postovi: 21
eto, da ne otvaram novu temu koja bi bilo slično naslovljena, ubacit ću se ovdje (cro1, ispričavam se).
trebao bi nekoliko savjeta, pošto se u adsl razumijem tek nešto više u štrikanje i heklanje.

ovako, uzimam novi telefonski priključak (drugi) u t-comu jer daju dodatne popuste na drugi, treći odnosno x-ti priključak. osim toga, želim si priključiti i adsl (lokacija je ZG).
e sada, tu se namće milijun raskrižja i tisuće upitnika. prvenstveno kojeg ponuditelja adsl usluge odabrati? vidim da dosta pljujete po t-comu, no tamo mi je primamljivo to što je priključak samo 1 kn a kod ostalih (optima npr) mnoogo više.
pošto je lokacija u zg, pretpostavljam da su mi svi dostupni pa mi to ne predstavlja ograničenje. čiji je adsl najstabilniji, da veza ne prekida, ne izbacuje i slične gluposti. zanima me najosnovniji (jeftiniji )paket ala t-com 99kn (1 mbit, promet 1 gb).
još nešto, mogu li ja odabrati koji modem (uređaj) da mi instaliraju pošto za 1 kn nude nekoliko različitih modela?

hvala unaprijed
hajduk fan je offline   Reply With Quote