View Single Post
Staro 18.03.2007., 15:14   #1
spik3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
cudan problem sa se555

pozz ekipa! evo malo sam gledao po forumu, posto nitko nema slican problem prisiljen sam otvoriti temu..
ovako imam se555 router i sve je radilo 2 mj normalno (2 kompa su zicno spojena-on je u route modu) i sve oke, onda sam htio jos 1 komp zicno spojit pa sam morao fleshat firmware bio je prvo 1.30l cini mi se i radilo je 1 mj, i onda pocinju problemi (sad mi je 1.30n ista stvar ) , ugasim kompove, dodjem natrag za 1-2 h gledam na router lampica online ugasena (adsl ukljucena) , pogledam ja conect mode "always on" ..hmm.. probam ga na prekidac off/ pa on , i opeta dodje sve do adsl lampice ukljucena al nikako online, pa moram ic u basic net wizard u routeru i kao napisat ponovno sifru za spajanje na net, iako ona pise vec, i onda kad se resetira se spoji..zatim kad surfam rjetko se tako odspoji, samo nekad, al sto je interesantno, 2 kompa igraju wc3 , i svako malo nas isljuci, l000d sam vec...neznam koji mu je k**ac, u 30min , nas 3 puta iskljuci, i svaki put moram ponovno upisat sifru i taj refresh njegov pa se spoji. probao sam ga resetirat pa sve nanovo i nista..zvao t-com, oni kao da ce ispitat liniju al nema javljanja od njih vise (rekli su da ce nazvat)..neznam sta da radim, any ideas?
spik3 je offline   Reply With Quote