View Single Post
Staro 23.12.2006., 14:41   #88
Smartguy
Spiderpig
Moj komp
 
Smartguy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,043
stvarno nesereća. Slične sam i ja sreće sa svojom P5B dlx. Prvo kad sam je uzeo nije se htjela upalit. Nakon 5 pokušaja odlučila mi se smilovat. Ali onda mi se resetirala kako joj je pasalo. Obično u intervalu od 5min-1h. I onda sam skužio da je to radi memorije tj. radi ploče koja nemože radit kako treba sa 5:4 omjerom. A taj omjer se dobiva kad se stavi 667mhz mema. Dobro to sam riješio novim biosom. Ali novi problemi su to šta kad ga overclockiram i kad se izgasi da bi spremio postavke(oni koji imaju P5B ili P5W znat će o čemu pričam) on umjesto da se upali u roku od 5sek se ne pali po 10-15-30 min a nekad se ni neupali, pa ga trebam ja ručno upalit. Dalje kad mu resetiram bios ili isključim kabel od napajanja pa opet spojim, neće da se upali. Jednostavno neće. Opet mu treba po 5-30 min da se upali. Ovo mi ide lagano na živce jer kad idem u neki veći OC i kad stavim led u vodu onda trebam to napravit na brzinu. Međutim njemu se očito nigdje ne žuri pa na 3.9 on odluči da će malo pričekat da se upali. U međuvremenu led se otopi i voda ugrije

Najrađe bi ga na garanciju da ali šta kad će oni reć da radi normalno tj. da se ipak upali i sve 5.
__________________
Smartguy je offline   Reply With Quote