View Single Post
Staro 12.06.2003., 19:45   #7
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Re: sad mi stvarno idete na zivce

Citiraj:
Originally posted by greg SE
BD se opet pravi pametan i zatvori thread samo zato sto se pise o nvididi a thread je otvoren pricom o nvididi i njezinim proizvodima.to sto ga je jedan okorjeli ATIjevac otvorio kod vas je njegov problem....
koji ce kurac meni neki klinjo govorit kad je rasprava iscrpljena??on zna da ja ili netko drugi nema sta reci????
pa valjda se onda pusti, nakon 24 sata bez postova stvar vise nece biti nikome zuta i nitko nece klikat na nju i gotovo, vrijeme ce je pregazit ali ovo......i to samo zato sto moderatori drkaju na ATI i gdje se prica o nvidiji nemogu reci nista osim sranja a to nitko nepusi.....
zvucat ce glupavo ali "zastupnik greg je demonstrativno napustio sjednicu" i ostavljam da vam klinci odredjuju kad ste rekli sve sto ste imali.....vidimo se za godinu-dvije...mozda
Ti si kriv majke ti! ja već deset dana čekam na tvoj odgovor na moje pitanje tamo negde na drugoj strani threada???? Fino smo započeli raspravu na temu ati nvidija
I onda si ti zanijemio najvjerojatnije nisi više imao argumenata
I naravno ovi su se počeli prepucavat o pločama.
Zato predlažem da odgovoriš na moje pitanje i da mi nastavimo raspravu po dnevnom redu a ostali su se ionako ogrješili o poslovnik
pinsla je offline   Reply With Quote