04.11.2025., 14:48
|
#84673
|
|
Premium
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,208
|
Citiraj:
Autor Mommistake
6 godina stari auto za skoro 40k EUR s ovozom u RH.
Svaka čast Lexusu, ali šta je previše, previše je.
S 37-40k već grebeš lagano premium švabe, od A7 i A7, do E klase mercedesa, BMW možeš kupiti realno kakav želiš za te novce, mlađi, jači, lijepši. I to ne 2019., možeš već gledati 2021. i 2022.
Uvijek sam volio Lexus zbog pouzdanosti, ali nikad ne bi dao te novce za takav auto. Da je noviji, svakako.
Ne znam koliko je UK pristupačnija oko dijelova, ali ovdje u RH, kolega s posla kaže da je pumpu vode čekao nekih 7 dana da nabavi meho. 7 dana je auto stajao na dvorištu kod mehaničara.
|
Aha, da, netko tko je zainteresiran za lexus ce radije nakraju BMW uzeti. How yes no. Nemogu ti poluproizovdi od BMWa, pogotovo u zadnjih 5-6 godina u istu recenicu ici sa lexusom. To sto ti nebi dao toliko za taj lexus, je ono ful relevantno na kraju krajeva. 
|
|
|