|
Moderator
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Kuća
Postovi: 5,403
|
Citiraj:
Autor De5tr0yer
Kakva satira vidjet hvalospjeve o SAILUNu i propadanju jedne od osovina eVropske industrije - automobilske.
Uspoređuješ ni sa čime. Čista birtijska recenzija. Takvih hvalospjeva sam se naslušao na svakom prijelazu sezone, bilo u birtiji ili kad Štef s Jožom trate vrijeme čekajući žene ispred Viktorijne tajne.
Zimske Save su bile po nekim takvim tumačenjima " najjače" gume.
Pa su bile Nexen Winguard izvanredne gume, a dvije sezone kasnije su "čak" izbacili i još bolji model.
Nekim čudom je Nexen sad postao premiJum proizvođač UHP guma, po padajućim izbornicima nekih online shopova.
Može bilo koja zimska guma.
Može bilo koja (zimska) guma indexa U na više.
Pazimo kak stišćemo papučicu gasa, pa ne prokližu na mokrom.
Mjerna jedinica "dobro koče" i "drže u zavoju".
Iznesena činjenica da je voženo po masnim cestama.

Daj ti metni fino jedan Alpin ili Sottozero za direktnu usporedbu sad, pa budi realan. 
|
Ima tu na forumu ljudi koji bi kupili i jeftinije gume, ali mi Rvati zaluđeni smo samo sa prvih 5 guma na nekoj ljestvici. Tko ima iole malo mozga ima realnog razmišljanja zna da se svako testiranje može malo i prilagoditi, a prilagođava se uvijek onima koji imaju. Da li je to stvarno takva razlika kakvu nam na testovima prikazuju. Gdje stoji da Alpin nije krenuo kočit koji metar ranije, a neka guma koja ne smije biti prva malo je kasnila na kočenju. Ha bože moj. Svaki auto na testu vozio je čovjek i tu dolazi vrlo lako do manipulacija. I da li bi u takvom svijetu gdje par standardnih proizvođača konstantno drži vrh, oni dozvolili da im neki Kinezi pomrse poslovnu politiku, a utukli su love i love u reklame, sponzorirali sve i svašta.
Vidimo iz dana u dan koliko su Kinezi ispred Europe. U svemu su nas prestigli. Rade svu elektroniku, vrhunske aute. Koliko se kineskih autokuća otvorilo u HR i EU. Idete po salonima, sjedate u aute, razmišljate o kupovini. Jer to su auti od 25k eura koji realno vrijede 40k eura. Jel netko gledao na kakvim gumama dolaze. Pa na te aute stavljaju kineske top gume koje su kvalitetne i jeftine jer si ne žele dozvoliti bilo kakav prigovor na auto koji su prodali.
Kome bilo drago, a kome ne, Kinezi trenutno za manje novca prodaju u EU vrhunske stvari. Pitanje je samo dana kad će mo pokleknuti, a ja već jesam.
__________________
Asus N750JK (Upgrade)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2048 MB VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer
CPU: Intel Core i3-12100F, 4100 MHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair CMK16GX4M1D3000C16
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON SKC3000S1024G
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro
Monitor: Samsung
CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Monitor: Samsung
|