Tema
:
Mozilla Firefox
View Single Post
07.07.2025., 21:26
#
1738
domy_os
EMP moderator
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,808
Možda misliš da nemaš VPN, ali Mozilla se brine za tvoju sigurnost pa po defaultu uključi secure DNS što ti dođe skoro na isto kao VPN tako da probaj isključiti DoH (DNS over HTTPS) i onda CTRL+F5 na Google homepage.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"
Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock
CPU:
Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM:
2 x 16 GB DDR4-3200
SSD:
Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD:
14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN:
Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN:
Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS:
Windows 11 Pro
LCD monitor:
AOC AG493UCX
Keyboard:
Razer Huntsman V2 Analog
Mice:
Logitech G502 Proteus Spectrum
SB:
Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers:
2 x JBL LSR305
MFP:
Canon Pixma MP240
NAS:
Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock:
LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB
domy_os
Vidi profil
Pronađi još poruka od domy_os
Moj komp