View Single Post
Staro 07.05.2024., 15:47   #7195
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Nego vi se kunete u 1 i 2, a interneti kažu da je 1, a pogotovo 2 poprilično težak i nemillosrdan ali da su naj-naj, da trojci fali QOL poboljšanja i da je tako-tako, New Vegas je navodno popravio hrpu toga lošeg u 3, a 4ka je uz naj grafiku najviše user friendly tj pretpostavljam najlakša.
meni je u 3. i 4., kao i u Skyrimu, Oblivionu i ostalim bethesdinim RPG-ovima užasno riješen sustav težine. U početku te ubija štakor a kasnije režeš ko kroz putar i najveće grdosije pa ako se baviš prvo leveliranjem, kasnije nemaš više motiva ići radit misije jer ništa bitno ne dobivaš od njih. Pogotovo mi je užasno u F3 i F4 što relativno brzo dobiješ Power armor, i da ih u igri ima toliko da ti dođu ko dio garderobe a ne vrlo rijedak i poželjan komad opreme za koji se treba namučiti

To je u dobrim RPG-ovima poput F1 i F2 riješeno puno bolje. Recimo ako nisi stavio dovoljno snage svom liku, nećeš ni moći koristit power armor tako da te igra gura u to da ne možeš biti katica za sve, što i jest poanta dobrog RPG sustava. No tu F1 i F2 igre briljiraju: recimo F1 sam bio prvi put prešao tako što sam, ne znajući što točno radim, svog preslabog lika upgrejdao skroz za laka oružja i reko, idem mu stavit sve u luck jer sam čitao da se tako može nabasat na srušeni leteći tanjur i najjači (laserski) pištolj. To je u jednom trenutku izgledao ko zaheb jer su laka oružja jako slaba, ali onda sam zbog visokog lucka nabasao na laku i unikatnu zračnu pušku (Red Ryder LE BB Gun, odlično plasiran A Christmas story easter egg ) koja je radila popriličan damage. Kad sam to upario s jinxed i blody mess perkovima, dobio sam lagano naoružanog i krhkog no ultra razornog snajpera koji je mogao pucati (mislim) tri puta po turnu, što je bilo dovoljno za onesposobit i najveće beštije uz dodatnu animaciju kako se njihovo tijelo rasprsne od siline pogotka. Kasnije, u F2 sam igrao putem da dobijem Power Armor i teška oružja, no kako su teška oružja i municija rijetki, moram sam bildat pickpocketing da bi se opskrbljivao municijom pljačkajući trgovce, dok nisam došao do dijela igre gdje protivnici dropaju i municiju za teška oružja i tu mi je bilo u stvari najbolji dio igre taj što sam mogao pickpocketat svakog u igri pa sam ukrao i unikatne gangsterske pištolje just for lulz od čuvara kasina u Reno-u
U svakom slučaju pravi pravcati RPG koji je zabavan u bilo kojoj kombinaciji!

Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Išao probati Dave the diver...pa jebote koja igretina.

Čista preporuka, već dugo nisam nešto toliko zarazno i "kompletno" igrao.
meni se svidio po reviewima i traileru i planiram ga počet al se bojim da će mi usrkat svo slobodno vrijeme
sad baš igram opet s malom Stardew Valley split screen s gamepadovima. I dalje mislim da je split screen najbolji način igranja više igrača
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zadnje izmijenjeno od: telefunken. 07.05.2024. u 15:58.
telefunken je offline   Reply With Quote