View Single Post
Staro 02.05.2024., 12:38   #1342
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,279
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Evo je Q5 pro i u mene odradio tjedan dana. Dobro sam prosa za 270 eur jer sad vidim da je 340 eur cijena. U odnosu na s5 max koji zamjenjuje ima nove dvostruke cetke iz skupljih modela i za sada sam prezadovoljan, 0 dlaka se zapetljalo u tjedan dana ciscenja. Ima osjetno veci spremnik nego s5 max, manji mop ali mop sam spremia i ne planiram ga koristit, kao sta nisam ni na s5 max na kraju. Za sada zadovoljan, za soma kuna manje nego sam S5 max platio prije 3+ godine. Neka ovaj posluzi isto toliko i gg, do tada se nadam da ce ove kombinacije sa dobrim mopom vec biti standard.
Evo nakon mjesec dana, 25 cycles, 740m2, 811 min total rada do sad mogu rec da sam stvarno zadovoljan i da je za sada za 3 stavke bolji od s5 max kojeg je zamijeni (u obzir uzmite da mop ne koristim):
- cijena - 270 eur placen (sad mu je cijena 350 eur), cca 170 manje (!!!) od s5 max iz 10.2020
- spremnik je znacajno veci i ne moram ga praznit nakon svakog usisa
- nove dvostruke gumene cetke rade fantasticno, 0 zapetljanih dlaka do sada, a od ljubimaca u kuci je jedna zena i jedan border collie

__________________
prileee je offline   Reply With Quote