View Single Post
Staro 30.04.2024., 08:40   #826
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 90
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ne bas, to ce radit na svim DolbyVision-enabled chipsetima, pa tako i na tvom; dakle sto prije nadji neki TV koji ce podrzava tv-Led DV, jer tvoj box uredno reproducira tv-Led DV P7 FEL bez da ga konvertira na P8 i time odbaci "metadata layers". Ovak si ogranicen na inferiornji player-Led DV format...

Btw, posrecio im se bug u dolby vision driveru "dovi.ko" kojim je omogucena primjena u CoreElec-u. Nazalost to je 32 bitni driver pa ga nisu u mogucnosti primjenit u 64bitnoj CE-ne verziji, samo u CE-ng...

Ups, trebalo je pisat MEL, sorry

ne znam jel ovo islo mene, ako je nismo se skroz skuzili, nemam nikakav box nego Sony X800M2 bluray player koji moze citati bez problema DV ako je DTDL .ts, pa sam pokriven za P7 FEL, "samo" trebam konvertirati prije gledanja, tu bi Ugoos imao prednost u smislu da je vise plug'n'play...

ovo sa player-led (LLDV) i tv-led nema veze sa P7 i P8? imam Sony XG95, koliko znam on je LLDV tak da nemam bas sve, cekam da vidim reviewe novih mini led Bravia da usporedim s trenutnim X95L pa se mozda i pocastim necim...

da, vidio to za driver ali nisam isao nes dublje u problematiku, samo da je (trenutno?) podrzano za jedan chipset koji se nalazi u 3 boxa od kojih je Ugoos najbolje podrzan...
Bratija je offline   Reply With Quote