Tema: Netflix
View Single Post
Staro 27.04.2024., 22:11   #1107
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,998
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Ima, stavi Netflix app na mobitel, ulogiraj se u taj račun i jednom mjesečno odi do kolege, spoji se na njegov WIFI i pokreni kratko neki video. Ili odnesi fire stick kod njega da bude u istom kućanstvu, to će ga otključati, ali pitanje na koliko dugo.
Citiraj:
Autor johnsmith Pregled postova
bilo kakav vpn ce rijesiti problem, ali onda kod jednog mora biti dignut vpn i ostali se spajaju na njega i "u istoj su mrezi jel". E sad krene kmecanje ali ali ja necu vpn slagat, ja stisnem netflix gumb na tv i gledam I taj kalibar ekipe. Recimo nordvpn nudi meshnet, klikalica za vpn, nedostatak je da moras biti nordvpn user i da opet svi moraju imati uredjaj spojen u meshnet (moze preko istog racuna) i tjerat recimo promet s TVa kroz meshnet (opet se vracamo na kmecanje). Ne sjecam se dal ima za firestick meshnet, ali moguce da ima. Najgori su ovi "smart" tv tipa, tyzen, webos, saphi koji na marketu imaju 10 mainstream appova i onda se moraju kemije s ruterima raditi da se tv gurne kroz vpn sto se ekipi neda
Jel samo meni rješenje očigledno? Ako je nekom tako bitan taj netflix možda da popije jednu kavu mjesečno manje i uplati si pretplatu?
Exy je offline   Reply With Quote