View Single Post
Staro 27.04.2024., 21:36   #3772
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,004
Citiraj:
Autor Doom Pregled postova
Zanimljivo

Stari ima pretplatu na Scribdu + skida knjige i stripove sa divljih sajtova. Ima godinama Tab S3 na kojemu je počelo otkazivati punjenje a i da nije toga sa zadnjim Android updateom je postao neupotrebljivo prespor. Nabavio sam mu tipkovnicu i olovku za njega ali to nikad nije koristio.

Pa tražim zamjenu:

Tab S4 je oled i da se nabaviti korišten za 200-250€ ali je 16:10 i uređaj iz 2018
Tab S7 FE je ogroman i po specsima lošiji od Oneplus-a
Ipad Gen9 64 GB model košta cca isto kao OnePlus ali 64GB neproširivog storiđa je komedija...

Kakav je Xiaomi Tab 6 ?
Imam loša iskustva sa 11 Lite NR 5G mobom, soft na tabletu je bolji ili i na njemu iskaču reklame unutar file managera ?
Da, zeznuto je to, s4 ima nazivno veći ekran 10.5 vs 9.7 ali onda skužiš da zbog omjera stranica imaš manju površinu za čitati stripove, časopise i sl.
Mislim da svi xiaomi imaju te reklame osim top modela tipa 14 ultra i sl.
Ako je navikao na androida i njegov file management, imaj na umu da bi mu prelazak na ipadOS mogao izazvati šok
Nedavno sam prodao air3 sa 256gb za 300 eur, šteta da se nisi ranije javio da trebaš
Ako možeš negdje naći S6 (ali full S6, ne S6 lite), on je isto stariji ali ima snapdragon 855 što je još uvijek dovoljno za ugodan rad.

Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ovisi za sto se koristi. 8'' je premalo za stripove, casopise, mora se stalno zoomati...

@Exy, da li je taj one plus velicine A4?
Nije, dijagonala je 11,6". A4 bi imao preko 14" dijagonalu a to imaju samo ogromni tableti. Nije ni ovaj baš mali ali je okvir jako skresan pa imam osjećaj da je tu negdje kao 10,5" ipad iako je dosta veći ekran.
Exy je offline   Reply With Quote