View Single Post
Staro 27.04.2024., 18:33   #46
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,848
Citiraj:
Autor benny_blanco Pregled postova

Ostala rijesenja koja sam gledao, traze nesto vise uloga, tako da mi se ovo cinilo kao najbolji omjer ulozeno/dobiveno.
To je bio jedini razlog zasto sam isao na Omadu. I cinjenica da imam 3 etaze, zelim separirati 3 mreze i opciju da se mogu zaj u labu i uciti bez da shebem net po kuci. I hocu napokon dobar wifi u stanu i maknuti sve zice. I da sve lako mogu prosiriti po potrebi jer sam krenuo samo sa dva AP-a i dobro da jesam! Sad sam malo pametniji i znam sto dalje.

Slicno kao kod tebe, ER605, 2x EAP653 i 2x SG2008P. Planiram na jos jednu lokaciju staviti ruter i povezat ih. S vremenom bi najradije eliminirao jedan switch i sve prebacio na wifi.

Ukratko, sve radi vec mjesec i nesto, doma napokon imam wifi vrijedan spomena. Zanimljiv mi je setup s kontrolerom s jednog mjesta. Vrijeme ce pokazati.

Ps: u startu kad sam vrtio softverski kontroler bezveze sam ga dignuo na win masini. Kasnije kad sam sve slozio i htio ga dignuti na linuxu/dockeru, skuzim da je win verzija novija od linuxa i da mjesecima nisu updejtali linux verziju. Srecom hardverski kontroler sam mogao updejtati na noviju verziju od one na windowsima i lagano restorao backup.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote