Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.04.2024., 15:30   #73050
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 136
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Standardni koporativni jezik kojeg PR-ovci danas uce u edukaciji od amera, kao postulat kontrole bilo cega stetnog prema javnosti za osobu/firmu/kompaniju.



1) Priznavanje greske smatra se slaboscu kompanije ili osobe.



2) Direktna isprika je odraz nemoci naspram konkurencije ili javnosti.



3) Afirmiranje rijeci isprika u preusmjereni eufemizam za izazov, kojeg kompanija/osoba najpromptnije otklanja, ili odvlaci ispraznom proizvodnjom rijeci.



Neke od "omiljenih" rijeci iz korporativnog fundusa, kojeg, nazalost, prenose i ljudi u dnevnom govoru:



a) Izasli smo iz zone komfora

b) drzimo se stabilno u eco sustavu

c) stvaramo nove vrijednosti,

d) da budem (plural) bolja verzija samog sebe

e) manipulativno korporativni uvod/zahvala : Zahvaljujem na Vasem pitanju

f) ...







Samo malo pojasnjenje, tamo postoje lancani (jedan iza drugog) i uski parking jedan pored drugoga. Jesi na drugome parkirao? Vec godinama, radije trazim drugu ulicu, nego da tako ostavim auto, osim ako nije na jako kratko, za brze odlaske. A najgore je tako ostaviti auto za vikend, kad znaju parkirati ljudi koji uopce ne poznaju gabarite svojih karavana i SUV-a u gradskom parkiranju, jer dolaze izvan ZG-a, te u svojim gradovima, parkiraju u garaze i nemaju vecih izazova od parkiranja po centrima kupovine.







1) Karakter i nekultura

2) Ne zaboravi da cesto puta vozilom moze upravljati clan obitelji koji ne zeli priznati ocu/majci/suprugu/supruzi/firmi, da je nekoga zveknuo s vozillom.



Tako me je zveknula zena, koja je od muza skrivala da me zveknula, srecom, imao sam svjedoka i policija ih je posjetila za dva dana u drugoj zupaniji.



U svakom slucaju jako grdo, posebno kako je zapoceo ulazak u vrata, bas izgleda kao netko tko jako lose isparkirava.



...
Hehe u mom slucaju lupila me ljubavnica od lika koji joj je dao auto. Netko mi ostavio papiric sa svim podacima da je vidio sve i ako treba bude svjedocio. Zenska koja je lupila naravno pobjegla. Dosao do podataka vlasnika. Bome sam se nasmijao al pare sjele bez pogovora. Reko, bijeg sa mjesta nesrece, snimljni ste na kameri, suprugu necemo ni spominjati, a imam i svjedoke. Sam je pital kolko🤣🤣🤣

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
markotornic je offline   Reply With Quote