Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.04.2024., 23:41   #73042
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,564
Citiraj:
Autor Matex Pregled postova
To se da ispolirat, bar veci dio koliko vidim na slici

Sent from my S23
Ma ulubio mi vrata na jednom dijelu... Nije puno, ali je ulubljeno... Bio sam sada vani pa sam malo bacio oko na auto da vidim o cemu se radi i ovako na prvu mi se cini da je on vise sebe izgrebao nego mene... Prije mi se cini da mi je lik skinuo prasinu sa vrata, ostavio dio svog branika na mom autu i malo ulubio jedan dio... Pod prstima sve je glatko, nisam osjetio nigdje da je lak zagreban...

Ne znam jel da uopce aktiviram kasko za ovo... Sutra cu bit pametniji kada ga operem...


Najgore od svega mi je sto nisam isao u Rijeku... Veceras je bilo otvaranje kluba Palach, u tom klubu sam prakticki odrastao i proveo srednju skolu i izlazio dok sam na faxu bio... Planirao sam sa ekipom iz Rijeke koju nisam vidio 20 godina otic se malo druzit, onako nostalgija i tako to... I eto, rekao bih da je ovo neki znak bio da ne idem, bogtepitaj sta bi mi se po putu desilo... Ispalo je OK, klinceza je malo tuzna jer nam je neko opet ogrebao auto... Ali uz sve dobro prodje kada se pricaju price prije spavanja...

Sto mi je totalno nevjerojatno je da se uopce nisam nesto ni zivcirao oko svega... Znam sta me ceka...

1. Prijava stete osiguranju, to cu u ponedjeljak
2. Ganjanje zapisnika
3. Slanje zapisnika osiguranju
4. Ostavit auto na servisu valjda 2 tjedna dok to sve bude gotovo
5. Pokupit auto sa servisa
6. Ugradit kamere sa senzorom udarca koje ce snimati sve oko auta ukoliko me neko bubne
7. Parkirat auto negdje po centru i dalje
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote