View Single Post
Staro 24.04.2024., 10:04   #824
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,592
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
Ja sam tražio samo internet optiku, ništa više. Da su najjeftinij jesu. Ali to mi ništa ne znači ako me laže da će biti za par dana a ja ću čekat 45 dana i plaćat do tada A1 punu cijenu paketa. I kako ću od te tri cijene na kraju znat koliko me košta paket?

meni je odmah rekao do 30 dana ulaz optike u zgradu,i točno 30-tidan su došli , do 15 dana i ovako i onako svaki prelaz traje,a to da muljaju - muljaju svi,kod tcoma je uključenje optike do kraja mjeseca trajalo 6 mjesecina,kod frenda ono - do kraja mjeseca samo što nije i tako svaki mjesec 2 godine,
ugovor mi istiće sa a1 u 10 mjesecu računajući na odugovlačenja sam počeo se informirati tako rano,jer sa a1 sam maximalo nezadovoljan tehnički je sve ispravno ali služba za korisnike užas,poskupljenja,ukidanje hbo u filmskom paketu pa par mjeseci kasnije akcija ko 12 mjeseci besplatni hbo bespotrebno,
umjesto da su poštovali ugovor ,prvo su mi živce ispili pa onda ko nagradili,pa sad kad sam imao potrebu za drugi televizor traže 50 eura za uključivanje drugog ekrana + poništavanje postoječeg ugovora i sklapanje novog koji bi bio po sadašnjim cijenama 10€ mjesečno veći, a sa ovim poskupljenjem 1,6 bit
će još veća razlika ,makar mi nemogu isporučiti veću brzinu od 1gb plačao bih 2gb-tcom infrastruktura,oni jednostavno ne dozvoljavaju samo tako dodavanje usluga uvjek mora ići na nekakvu komisiju i to dok ti odobre izgubiš živce.promjena operatera nije ni najmanji problem ,neće mi biti prvi puta,odlučujuća je samo cijena

kod mene u ponudi usluga koja tebe zanima je:

) 1 GIGA-1000/500 Mbps (download/upload)
- Neograničeni podatkovni promet
- Neograničeni razgovori unutar nacionalnih fiksnih i mobilnih mreža u RH

Promocija- 12 mjeseci za 1€ uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca
Mjesečni iznos paketa-26,90€

potrebna je suglasnost predstavnika stanara odnosno njegov broj telefona,kad on kaže da,počinje teći rok od 30 dana,
ja sam nakon nekih 20 dana zvao i onda mi je rekao da će osobno provjeriti ako je nešto zapelo i par dana kasnije su došli
tako da zamjerke nemam što se toga tiće,sada će i u ulazu do nas predati zahtjev.

ovaj koji je meni sve sređivao je:

DANIJEL KRNJAIĆ
0953060778
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 24.04.2024. u 10:15.
skalar je offline   Reply With Quote