View Single Post
Staro 21.04.2024., 10:16   #7167
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
zašto loš?
svako ima pravo reć što mu se ne sviđa ali ukusi se razlikuju i to se uzima kao relevantno.
misliš da to nije "moguć scenarij" jednom u real life na zemlji?
zašto bi to bilo lošije od napucavanja samo sa ljudskim neprijteljima (COD, dead island,FC,)??

u prvom dijeli meni je totalno nepitreban dio kad lebdiš u onoj "utrobi"...to bi izbacio.
a u Warheadu ona borba sa tenkovima ..
sve u svemu serijal je vrlo dobar ima, kao svakodnevni život , dobrih i loših trenutaka..

zašto nisu išli na 4.nastavak??
Loše jer kad dođu alieni samo je glupo napucavanje, nema taktiziranja, šuljanja ovog i onog samo udri po lignjama... a i te lignje imaju jedan te isti moveset pa ni to baš ne pomaže. Do trenutka kad izađeš igra je vrhunska a nakon toga teški prosjek, sva sreća pa je to relativno kratko. Baš sam i ja nedavno probao opet odigrati duju i tricu, nakon remastera jedinice, ali to je neigrivo i glupo

Mislim da sam vidio da ide novi crysis samo pitaj boga ko, što i kakva radnja će bit kad su od serijala napravili totalno sranje sa pričom i likovima. Najbolje bi bilo da krenu sa novom dujom... Otok, korejci i alieni samo ko razlog zašto se kefamo tamo di se kefamo.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote