View Single Post
Staro 18.04.2024., 12:27   #22
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,176
Kažem vam,provjeravao sam vazda pa i ljeti download i upload i 5 puta je veći od dovoljnog za netflix i videopozive,nađem neki flat i mirna Bosna.

Off:
Stereotipe tipa skupi ste,ležaljke ovo/ono,lako je vama,10 apartmana,100 eura noć itd mi muka i komentirat a prema tome,bilo bi red kad već toliko zarađujem da dajem 50 eura za internet a wc šolja da bude zlatna kad sam već apartman našao na cesti besplatno. Mene se gleda ovako a kad se silazi na more pokušava se proć jeftinije. Gle qurtza.
Pravi gosti dolaze tu na odmor (slovima: odmor) i za to plaćaju svuda ne samo kod nas i to je stvar izbora. Na mnoga mijesta ja ne idem jer ne mogu to platiti i tada ostanem doma. Ako pak idem,idem kako se ide,bez ciganjenja. Pravi gosti se cijeli dan kupaju,uživaju i jedu po restoranima a ne nose paštete od kuće. U situaciji kad moraš i nemaš izbora je drugačije.
Koliko koštaju sobe/šupe (ne apartmani) u ZG blizu bolnice kad moraš biti gore zbog bližnjih koji su na lječenju i kad ti je internet na posljednjem mijestu? Ja znam jer mi je pokojni otac bio gore. Platim i ne kenjam. Koliko za vrijeme Adventa košta smještaj gore?
Ima i na kontinentu "sezone" To se ne spominje. Dalmatinci ljenčine samo iznajmljuju i boli ih patka. Evala.

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote