View Single Post
Staro 16.04.2024., 00:28   #582
Trekkie4
Registered User
Moj komp
 
Trekkie4's Avatar
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Out of Sight, Out of Mind
Postovi: 263
Citiraj:
Autor struga987 Pregled postova
JEdina loša stvar je što tada nije bilo toliko tih fotoaparata pa da imamo brdo uspomena i fotki iz doba LAN partya, igraonica i sličnog. KAd malo razmislim, možda i bolje jer bi nostalgija bila još i jača nego što je sad
Ovo je naravno uvijek subjektivno, i varira od osobe do osobe ali za mene teško da nostalgija može "udariti" jače nego što već je, pogotovo kad re-kreiram stvari iz svog života, kompove i/ili stare igrice koje sam igrao prije 20+ godina.

Pisao sam puno puta o svojim "Adison" konfama, i mogu samo reći da mi je već sam zvuk Quantumovog harda ili BTC optikanera nostalgični overload, čak i bez ičeg drugog

Citiraj:
Autor struga987 Pregled postova
Možda bolje da neke stvari ostanu tamo gdje im je i mjesto (prošlost), a pogled definitivno treba uputiti u budućnosti.
I za ovo bih također rekao da je subjektivno, i da varira od osobe do osobe. Neki bi se možda složili sa napisanim, ali ne i ja.

Recimo, mogu ti iz osobnog iskustva reći da teško mogu u sadašnjosti pronaći neki razlog za sreću, zabavu ili životnu motivaciju dok ovo nije slučaj za prošlost. A za budućnost mislim da je bolje da i ne pričam. Rješenje..? Proživljavati mladost iznova i iznova i živjeti kao da sam "propao" kroz vrijeme ... upravo sam se iz tog razloga prijavio na ovaj (i mnoge druge) forume, jer sam znao da budem u dobrom društvu

Znam da vjerojatno zvuči luđe nego što jest, neki bi možda čak rekli da mi "fali daska u glavi". Ali jednostavno se držim onog što znam, volim i što me čini sretnim. Bilo da su kompovi, časopisi, konzole, TV filmovi ... bilo što dokle god budi nostalgiju.
Trekkie4 je offline   Reply With Quote