Tema: Automobili
View Single Post
Staro 14.04.2024., 22:39   #72856
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 146
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Poceo ti pisati odgovor neku noc ali zaspo, pa mi tab pojeo odgovor



Bilo mi je cudno, kako do danas vec nisi pribavio telefonke, te zasto ih prijasnji nije stavio?







Ma kakvi, Giugiaro telefonke nemaju premca, ne samo za Alfu, jedne od najljepsih felgi ikad. Em su sportske, em su elegantno zatvorene, prava mjera svega.



Vise nisam siguran, znam da je volan od 166 isao na GTV, ali ne pamtim vise detalje za 166/GTV felge. Navodim jer 166 3.0 je imala opciju velicanstvenih telefonki, koje su imale "kovani" stimung, a bile su za neku ediciju i kromirane. Samo, nemam vise pojma, ide li to na GTV?



Imam dojam da bi ih za manje novaca nasao, nego u GTV ponudi.Ali ljudi danas samo ponavljaju sto vide u oglasima, to je cijena musavaca, pa ako je i blesava cijena, oni ih samo dupliciraju, jer su vidjeli preporuku pohlepe.



Nisu ni 17" telefonke imale toliko pohlepne cijene, te nisu bile dramaticno skuplje od 16" telefonki. Ali eto , citam tvoj upis i ne vjerujem koliko su ih napucali potraznjom.





...
To su GTA felge. Dolazile su na 147 GTA I 156 GTA modele ali pasu i na GTV. I vrhunski stoje skoro svim alfama.

Cak ih znaju staviti i na VW golf i corrado


Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk
Zeryx je online   Reply With Quote