View Single Post
Staro 01.04.2024., 00:33   #5974
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
X puta već objašnjeno. 249kn max 3 na optici + max sport plus 15kn, 5kn prošireni i 5kn hbo premium. Magenta ne dolazi u obzir, brojeve prebaci u bonbon na jako velika kombinaciju za 70kn. Potraži na forumu, ima post kako to dobiti, ponuda se nalazi u cjeniku posebnih ponuda.
Evo mene nakon 2. godine sa istim pitanjem I meni uskoro ističe ugovor na HT optici. Imam upravo ovaj paket putem cjenika za posebne ponude koji je bio predložen od kolega forumaša (konkretno od LeskIRM u mom slučaju )

Da li ja mogu produžiti ovaj isti paket što trenutno imam na dvije godine ako netko zna ili više ne nude ove pakete koji su bili nuđeni (pretpostavljam da će cijena biti veća ako želim produžiti postojeći paket)? Ako ne mogu produžiti postojeći paket koja je sad najbolja ponuda iz tog posebnog cjenika?

Bio sam skroz zadovoljan sa ovim paketom

Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
I sada su max3 paketi u Cjeniku i fino piše da ih se može ugovoriti, ali ih u praksi ne daju zbog prebacivanja poslovanja na nove s,m i l pakete.
Hmmm, ako su ti paketi i dalje u cjeniku aktualni onda bi zakonski valjda mogao produžiti postojeće pakete... tako sam ja radio, samo im pošalješ taj pdf cjenik sa posebnom ponudom i kažeš na kojoj stranici to piše. Probaj tako, trebalo bi moći.

Citiraj:
**„Od 20.9.2023. prestaje prodaja samostalnih MAX2 i MAX3 paketa za nove korisnike. Postojeći korisnici MAX2/MAX3 paketa na
bakrenoj tehnologiji moći će i nakon navedenog datuma ugovarati postojeće MAX2/MAX3 pakete jednakog sadržaja i cijena koji se
pružaju na optičkoj tehnologiji.“
Ovo iznad citirano tj. ovaj paket što mi je preporučio LeskiRM pred dvije godine i dalje je aktualan (stoji pod posebnim ponudama), tako da bi trebali moći produžiti ugovor na postojeći paket. Samo kažem, treba se pozvati na cjenik.

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 01.04.2024. u 00:53.
Mogy je offline   Reply With Quote