View Single Post
Staro 28.03.2024., 13:12   #16
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Naime, znao bih sam riješiti elektroniku i softver. Već sam se i dosta informirao oko toga i ne bi trebalo biti problema.
Osim elektronike i softvera ostalo nije u mojoj branši pa bih se morao oslanjati na druge, naravno.
Ako smatraš da možeš sam iznijeti teret projektovanja, proizvodnje, testiranja, certifikacije/homologacije nekog HW proizvoda (uz SW podršku u obliku firmware za MCU/FPGA, i eventualno dodatno za neki mobile app koji bi bio kao podrška takvom HW uređaju) onda ganjaj nešto u tom smijeru. Znatno je lakše i jednostavnije nego neki proizvod gdje još imaš i neku gvožđuriju.

Ne pokušavaj se takmičiti sa masovnim tržištem, nađi neku usku nišu, nasadi se na trepavice da budeš najbolji ili u samom vrhu i to je to.

Protiv Kineza se ne može, ali uskospecijalizovani proizvodi uvijek mogu proći (pod uslovom da zadovoljavaju kriterijume i da se po nečemu ističu od konkurencije).

Srećno!
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote