View Single Post
Staro 27.03.2024., 10:36   #623
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,875
Cudno je to kako sve ovisi o dostavljacu, regiji, kvartu...

Meni je OE bio koma dosta dugo tamo prije par godina. Umjesto da udje u slijepu ulicu, on bi me cekao na autobusnoj 50m dalje i tamo iskrcavao robu za 10ak kucnih brojeva. Onda se jedan dan promjenio vozac i sve se opet vratilo u normalu.

Unazad 2-3mj mi je OE donio robe sa Alije (100-150 eura po posiljci, kompovi, razni procesori...), uvijek neki razliciti vozaci, ali sve doslo na adresu i zovu ranije. Jedan mi je cak pustio po dogovoru narudzbu iz ljekarne od ~200 eura ispod stepenica (djecja hrana i lijekovi, kutija je imala valjda 10+ kila).

Jednom sam i ja zajebao pa sam zaboravio da paket ima pouzece i online platiti karticom prije dostave. On dosao, ja posegnuo za paketom, on kaze "pouzece toliko i toliko" i pridrzi paket. Bruka i sramota. Kako kuriri ne primaju kartice nego samo kes, rekao je da ce pustiti paket na Tisku u toliko i toliko sati. I nije lagao!

Sad nakon 4 godine sam se preselio u drugo mjesto i evo u mjesec dana dosle mi tri dostave malo skupljeg hardvera, doduse iz hr shopova, ne sa Alije. Razliciti kuriri, sve ok proslo, uvijek zovu. Sad sam u kuci, moze baciti paket preko ograde, u smece, ne nazvati, ali ipak ne rade to. Nadam se da nece ni poceti

I dalje mi ne GLS drazi. 4 godine mi je isti covjek nosio pakete, i bome se naradio. Pa ostavi u hodnik, pred vrata, nemoj zvoniti mala spava, na sastanku sam otkljucat cu ti auto pa ubaci u gepek itd...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote