Tema: Svaštara
View Single Post
Staro 18.03.2024., 21:10   #108
Trekkie4
Registered User
Moj komp
 
Trekkie4's Avatar
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Out of Sight, Out of Mind
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Trekkie, baš dibra rasprava, treba mi jedan keramički dio za nosač takve kugle, to drži žarulju, sranje mi je davno palo i potrgalo se a nisam onda nikad se natjerao ić tražit da to negdje nabavim, a sad po tvojim pričama vidim da je i postalo sve skupa raritet, budem poslije šibnuo sliku.
Taj nosač ti se zove "armatura", odnosno "armatura za opal kuglu", i imaš nekoliko opcija.

Ako želiš odmah i brzo, imaš keramičke armature za kupiti u Pevex-u. Međutim ove su izrazito loše napravljene i dolaze već sa pukotinama koje budu zinule čim malo lampa zagrije. Kupio sam dvije osobno i vratio ih natrag drugi dan, bez ikakvih problema.

U protivnom možeš naručiti plastičnu (bakelitnu), ali ovo budeš morao nabaviti online, iz Solina i platiti standardnu dostavu od cca 5€. Jedino nisam skužio, da li ti treba samo armatura ili cijela lampa, zajedno sa kuglom? Jer kugle možeš jeftino nabaviti preko Njuškala, dođu oko 3-5€ ovisno o tome gdje i od koga kupuješ. A možeš kupiti i novu, mislim da košta 4€ ako ih još imaju na skladištu.

Svakako reci koja ti opcija najbolje odgovara, pa ti pošaljem PP sa više informacija gdje i kako nabaviti.

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 18.03.2024. u 22:25.
Trekkie4 je offline   Reply With Quote