View Single Post
Staro 15.03.2024., 14:02   #44631
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@riceburner

Bas gledam ovaj mali biciklic na tvojoj slici, i pazi moju situaciju, prije 2 i pol godine cca, maloj narucim XXS Grand Canyon Young 27.5 kotaci, oprema sve Deore 11sp, kao skok bas sa takvog Cubea, i da zaobidjem iducu velicinu-dvije i 26" kotace jer su svi ti bicikli smece, i tako je taj Kenjac isplivao kao best buy.

Kad je bajk stigao kcer je bila 4cm niza od minimalne visine preporucene za taj bajk (i mogla je imho biti i niza, bic joj uopce nije bio prevelik) i sad nakon dve i pol godine, kcerka je narasla mislim 7cm iznad maksimuma tog bicikla - koja komedija. Nemrem podic sic da i hocu a da ne riskiram stetu na okviru, a da i mogu ocigledno joj je bic mali. Znaci unazad 10mj oprali ju hormoni, tenisica skocila za dva broja, ona se izduzila i bajk na bubanj - i proda se sam i u roku odmah nije ni vidio oglasa.

Kazem ja zeni, nebumo kupovali novi nek se vozi na tvom Giant Talonu M velicine, mozda joj bude malo veci, bude zdurala jednu godinu dok se jos malo izduzi - u teoriji bajk joj je prevelik, ali u praksi i na slici - bas i nije, jos moram podici sici iznad minimuma.
Znaci skok sa XXS na M ...btw, mala ima 11g

Samo kaj moju malu biciklizam ne zanima previse ispred su role, flauta i gimnastika, tak da za bajk ni nema vremena...ali zato imam ja, dijete poraslo i postalo samostalno, pa nakon posla cesto pravac direkt u brdo , a nekao prije u vrtic ili skolu.
Nik je online   Reply With Quote