Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 14.03.2024., 17:43   #11817
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,710
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jesam lijepo napisao da nisam audiofil :P

Na kraju ce to i ovako zavrsiti u ladici jer generalno mrzim stvari na komodi koje skupljaju prasinu. Zato sam i kupio onaj eksterni BT adapter za Shielda lol.

Wiim je cak i ljepsi uzivo.. dok ga ne primis u ruke. Teski flop kad sam ga vadio iz kutije, na tren sam zaboravio da je plasticni heh. Al ko sto rekoh, nisam audiofil

malo sam obratio pažnju i da, LEDica manje svijetli kad je stand by al teško se procjeni onak na prvi pogled.
i jesi napravio slušni test sa i bez DACa? meni radi direkt bez DACa. zvuk je OK ne mogu reć ništ drugo. što je bolji zapis i novije produkcije zvuči puno bolje neg wav. od CDa iz 1989/90


Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
marantz cinema ispod 50 ne bih uzimao.
3800 ti je dosta bolji od 2800 osim u slučaju da ti ne trebaju silni kanali i buđet ti je ograničen. ja imam 2800h i brutalan je, ali ima 9 kanala dok 3800 mislim da ima 11 plus još neke sitnice koje dvojka nema.
misliš da se ne uzima iznad modela 50, jer kod Maranza što veći broj to " lošiji " proizvod

osnovni model cinema 70 (onaj niski) ima svega 40-50w po kanalu ( kod home cinema) dok cinema 60 ima već 80w i na testovima su to naglasili da treba uzet jači ak je veća soba.

koliko je kod tvog Denona po kanalu kad rade svi kanali u home cinema opciji?
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote