View Single Post
Staro 14.03.2024., 10:11   #4043
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Stiglo i vec brzinski prelistano. Detaljno citanje za vikend, al vec vidim da je kvalitetno i u tvom stilu. Toliko puta sam mrsavio i dijetirao u zivotu da vecinu toga sto si napisao vec znam u nekom obliku vjerojatno, ali cu svejedno procitati. Hvala
A da, mislim da smo svi tu "stara garda" i da nam forumi vise odgovaraju od drustvenih mreza, ali to je na zalost lagano vec izumrlo.
Da li je onaj tvoj forum zazivio?
BTW, skuzio sam da na onom mom stroju mogu raditi varijaciju cucnja koji mi ne ubija koljena
https://www.youtube.com/watch?v=FcQ0KecMh-8

Sto se tice tog veslanja, jeste vi sigurni da to radite pravilno? Ja mogu na 16spm odrzavati konstantnih 1:50/500m. Najprije sam mislio da nesto nije u redu sa ocitavanjem na mojoj masini, ali je prije par dana bilo par frendova kod mene i htjeli su probati veslati. Rezultat, ni uz najveci trud i masinu za veslanje koja je doslovno klizala po pola metra naprijed-nazad dok je lik pokusavao uhvatiti tempo, nije uspio spustiti ispod 2:30.
Moj savjet, pogledajte par videa na Dark Horse Rowing kanalu na YT i naucite pravilnu tehniku najprije. Nije sve u brzini potezanja.

Zadnje izmijenjeno od: WraGG. 14.03.2024. u 10:19.
WraGG je offline   Reply With Quote