View Single Post
Staro 13.03.2024., 12:49   #4041
OnionKnight
Premium
 
OnionKnight's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2023
Lokacija: Catarina
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ja sam obje probao u nekakvim engine-ima da koji imaju QOL poboljšanja i prilagođenije su današnjem dobu...ali te dvije igre su baš bezobrazno teške čak i kada ih pomoću tih QOL pizdarija olakšaš (npr u D2 može odabrat više jedinica odjednom, a ne samo 1 i slično).

Kao što je kolega gore napisao Tiberian Sun i RA2 su debelo debelo najbolje iz cijelog Westwoodovoga opusa. Preciznije, meni je RA2 jedan od najboljih RTS-ova i točka, delfini, lignje, nosači aviona, oni leteći vojnici, cepelini...apsolutno ludilo odvrnuto na 12 u najboljem mogućem smislu. Predivna grafika, fenomenalan soundtrack, igrivost, Tanja, filmići koji su savršeno cheesy...igra po meni nema mane, svi apsekti su odlični.
Iskreno, ne sjecam se tezine Dunea. Igrao kao klinac, siguran sam da nikad nisam presao, ali definitivno cu probat barem zbog nostalgije.

I slazem se za RA2, najjaca igra u serijalu, evo bas prije par dana sam uzeo sve na steamu i derem vec satima.
Tiberian Sun hype je bio nevjerojatan prije releasea, sjecam se da sam citao u Hackeru svaki mjesec nove informacije, nove fotke i sl.
To mi je valjda prvi put da sam iskusio hype za neku novu igru.
OnionKnight je offline   Reply With Quote